Official Site of the Fairmont High School Cardinal Athletic Teams - Fairmont, MN

Sales
507.656.6410
Service
507.238.4786 

Past Cardinal Scores History
2022-2023 SEASON   2021-2022 SEASON
2020-2021 SEASON 2019-2020 SEASON 2018-2019 SEASON
2017-2018 SEASON 2016-2017 SEASON 2015-2016 SEASON
2014-2015 SEASON 2013 - 2014 SEASON 2012 - 2013 SEASON
2011- 2012 SEASON 2010- 2011 SEASON 2009- 2010 SEASON
2008- 2009 SEASON 2007- 2008 SEASON 2006 - 2007 SEASON

   

2022 - 2023 CARDINALS SCORES
FALL SEASON WINTER SEASON SPRING SEASON
NOV 14 - NOV 19
State 3AAA Playoffs
FOOTBALL(10-3)
Dilworth-G-F 16, Cards 7
----------------------------

OCT 24 - OCT 29
FOOTBALL(10-2)
State 3AAA Playoffs
Cards 49, St Croix Lutheran 7

-----------------------------

OCT 24 - OCT 29
FOOTBALL(9-2)
Section 3AAA Playoffs
Cards 35, Waseca 26
G-X COUNTRY(47-86)
State AA Meet

Macy Hanson 4th 18:36.5

-----------------------------

OCT 24 - OCT 29
FOOTBALL(8-2)
Section 3AAA Playoffs
Cards 49, Belle Plaine 7
Cards 35, Luverne 0
GIRLS TENNIS(14-8)
State A Individual Meet
Semi-final consolation bracket
Klanderud/Haugen lost 7-5 and 6-0 vs Duluth Marshall's Boettcher and Mark
G-X COUNTRY(47-86)
Section 2AA Meet - 9th
1. Marshall 37; 2. New Prague 106; 3. Mankato West 110; 4. Mankato East 122; 5. Belle Plaine 122; 6. Hutchinson 152; 7. Jordan 154; 8. St. Peter 179; 9. Cards 237; 10. TCU 294; 11. GSL 301; 12. Worthington 364
B-X COUNTRY
(84-53)
Section 2AA Meet - 8th
1. Mankato East 50; 2. Belle Plaine 66; 3. Worthington 71; 4. Marshall 116; 5. Mankato West 150; 6. New Prague 160; 7. Jordan 180; 8. Cards196; 9. Hutchinson 259; 10. TCU 288; 11. GSL 293; 12. St. Peter 298
VOLLEYBALL(5-19)
Section Playoffs
Windom 3, Cards 0

-----------------------------


OCT 17 - OCT 22
FOOTBALL(6-2)
Cards 34, BEA 20
GIRLS TENNIS(14-8)
State A Individual Meet
Klanderud/Haugen 10/27-28
G-X COUNTRY(44-78)
BSC MEET - 4th
1. Marshall 24; 2. St Peter 66; 3. Waseca 66; 4. Cards 90; 5. Worthington 145
B-X COUNTRY
(80-46)
BSC MEET - 3rd
1. Marshall 33; 2. Worthington 36; 3. Cards 85; 4. Waseca 99; 5. St. Peter 124
VOLLEYBALL(5-18)
ML/GHEC/TRU 3, Cards 2
JCC 3, Cards 0

-----------------------------

FOOTBALL(5-2)
Cards 28, Luverne 6
GIRLS SOCCER(8-10-0)
Section Playoffs
Cards 1, Loyola 0
Rochester Lourdes 6, Cards 1
GIRLS TENNIS(14-8)
Section 2A Individual Meet
Klanderud/Haugen def  Maple River's Mersman/Ward 7-5, 6-1
St James' Bluedorn/Haler def  Klanderud/Haugen 6-3, 6-4
True-Second Match
Klanderud/Haugen def  Maple River's Jaeger and Sohre 6-3, 6-4
BOYS SOCCER(8-9-1)
Section Playoffs
Cards 3, TCU 1
Pine Island Z/M 1, Cards 0

G-X COUNTRY(43-75)
Buc Invite - 2nd
1 Mountain Lake 47; 2 Cards 52; 3 Saint James 58; 4 LCWM 94; 5 Blue Earth Area 103
B-X COUNTRY
(78-44)
Buc Invite - 3rd
1. St. James Area 42; 2. LCWM-Nicollet 52; 3. Cards 56; 4. Mt. Lake Area - Comfrey 79; 5. Blue Earth Area 149

VOLLEYBALL(5-16)
St Peter 3, Cards 0

-----------------------------


OCT 3 - OCT 8
FOOTBALL(4-2)
Cards 27, Worthington 6
GIRLS SOCCER(7-9-0)
Cards 10, Worthington 2
Marshall 2, Cards1
GIRLS TENNIS(14-8)
Section 2A Playoffs
Cards 6, USC 1
Cards 4, BEA 3
CHAMPIONSHIP
St James 5, Cards 2
Section 2A Individual Meet
Laven/Linse def Redwood Valley's Lang-Hammer 7-5, 7-6
St James' Bluedorn-Haler def Laven-Linse 6-2, 6-0
Klanderud/Haugen def Redwood Valley's Jenniges/Stoneberg 6-3, 6-0
BOYS SOCCER(7-8-1)
Cards 1, Waseca 0
Marshall 2, Cards 0
Worthington 2, Cards 1

G-X COUNTRY(40-74)
I-90 Invite - 3rd
1. Belle Plaine 37; 2. Mankato East 38; 3. Cards 105; 4. St. Peter 118; 5. JCC122; 6. Martin County West 140; 7. North Union 165
B-X COUNTRY
(75-42)
I-90 Invite - 3th
1. Mankato East 46; 2. Belle Plaine 52; 3. Worthington 80; 4. Cards147; 5. St. James Area 158; 6. Butterfield-Odin 182; 7. JCC 186; 8. M/T/GHEC/ML 198; 9. MCW 237; 10. St. Peter 257; 11. Heron Lake-Okabena 314; 12. North Union  323; 13. BEA  346

VOLLEYBALL(5-15)
Cards 3, St James 0
BEA 3, Cards 2

-----------------------------


SEP 26 - OCT 1
FOOTBALL(3-2)
Cards 48, New Ulm 12
GIRLS SOCCER(6-8-0)
Cards 4, Loyola 1
La Crescent Hokah 3, Cards 1
GIRLS TENNIS(12-7)
Cards 5, Rewood Valley 2
BOYS SOCCER(6-6-1)
Cards 3, Loyola 0
Cards 4, Cannon Falls 1

G-X COUNTRY(36-72)
St James Invite - 3rd
1.Luverne 27; 2.G-F-W 70; 3.Cards 75 4.St. James 93; 5.Mt. Lake Area - Comfrey 111; 6.LCWM-Nicollet 155; 7.Sleepy Eye United 176
B-X COUNTRY
(66-39)
St James Invite - 3rd
1.Luverne 35; 2.St. James 71; 3.Cards 86; 4.LCWM-Nicollet 112; 5.Mt. Lake Area - Comfrey 121; 6.M/T/GHEC/ML 133; 7.Sleepy Eye United 145

VOLLEYBALL(4-14)
Waseca 3,
Cards 0
Maple River Tourney
Cards 2, GHEC/T/ML 1
Maple River 2, Cards 0
Redwood Valley 2, Cards 0
Sibley East 2, Cards 0
Cards 2, Austin 0 -Forfiet

-----------------------------


SEP 19 - SEP 24
FOOTBALL(2-2)
Waseca 32, Cards 12
GIRLS SOCCER(5-7-0)
New Ulm 4, Cards 3
Mkto East 5, Cards 0
GIRLS TENNIS(11-7)
Cards 5, Pipestone 2
Cards 5, River Valley 2
St Peter 5, Cards 2
BOYS SOCCER(4-6-1)
Cards 2, SWM Christian 1
New Ulm 2, Cards 1

G-X COUNTRY(32-70)
Roy Griak Invite  - 50th - 53 teams
TOP TEN 1. Wayzata 113; 2. Cherry Creek 114; 3. Olathe West 142; 4. Naperville (North) 247; 5. St. Paul Highland Park 257; 6. Yorkville 334; 7. Sioux Falls Lincoln 403; 8. Johnston 405; 9. Valley West Des Moines 406; 10. Marshall 427; 50th Cards 1410
B-X COUNTRY
(62-37)
Roy Griak Invite - 29th - 52 teams
TOP TEN 1. Lee's Summit West 121; 2. Notre Dame 128; 3. Perham 143; 4.Woodbury 189; 5. White Bear Lake Area  246; 6.Minnehaha Academy 294; 7. Champlin Park 344; 8. St. Michael-Albertville 355; 9. St. Paul Central 361; 10. Osceola  403; 29th Cards 760

VOLLEYBALL(2-10)
St James 3,
Cards 2
New Ulm 3, Cards 0

-----------------------------


SEP 12 - SEP 17
FOOTBALL(2-1)
Cards 41, Jordan 20
GIRLS SOCCER(5-5-0)
Cards 2, Albert Lea 0 OT
Cards 4, Worthington 0
St Peter 2, Cards 0
GIRLS TENNIS(9-6)
Cards 4, BEA 3
MKTO West 6, 1
Cards 7, New Ulm 0
Waseca 4, Cards 3
St James 7, Cards 0
BOYS SOCCER(3-5-1)
Cards 2, Albert Lea 1
Worthington 6, Cards 1
St. Peter 7, Cards 3

G-X COUNTRY(29-21)
Worthinton Turkey Trot - 4th
1. Murray County Central 28; 2. Pipestone 73; 3. Adrian/Ellsworth 101; 4. Cards 114; 5. St. James 114; 6. Windom 121; 7. Wabasso 139; 8. Worthington 184
B-X COUNTRY
(39-9)
Worthinton Turkey Trot - 4th
1. Worthington 33; 2. Windom 67; 3. MCC 73; 4. Cards 107; 5. Butterfield-Odin 125; 6. St. James; 129 7. Adrian/Ellsworth 222; 8. Pipestone; 226 9. HLO 230; 10. Wabasso 246

VOLLEYBALL(2-8)
Cards 3, BEA 0
Worthington 3, Cards 0

-----------------------------


SEP 5 - SEP 10
FOOTBALL(1-1)
Cards 32, St Peter 6
GIRLS SOCCER(3-4-0)
Cards 4, Marshall 3
Waseca 6, Cards 1
Lourdes 4, Cards 0
GIRLS TENNIS(7-3)
Cards 4, BEA 3
Cards 6, Worthington 1
BOYS SOCCER(2-3-1)
Cards 3, Marshall 1
Waseca 3, Cards 1

G-X COUNTRY(21-15)
MONTGOMERY INVITE - 12th
1. Mound-Westonka 87; 2. Belle Plaine 113; 3. Waconia 129; 4. Visitation 142; 5. Waseca 151; 6. Rochester Lourdes 184; 7. New Prague 188; 8. Jordan 248; 9. Stewartville 270; 10. Maple River 274; 11. St. James Area 287; 12. Cards 312; 13. LeSueur-Henderson 332; 14. Lester Prairie 353; 15. Tri-City United 380; 16. Richfield 433; 17. Glencoe-Silver Lake 435; 18. Norwood-Young America 441; 19. Medford 498; 20. Southwest Christian 524; 21. LCWM-Nicollet 532; 22. United South Central 549
B-X COUNTRY
(39-9)
MONTGOMERY INVITE - 7th
1. Belle Plaine 48; 2. New Prague 167; 3. Stewartville 189; 4. Jordan 208; 5. Mound-Westonka 212; 6. Mankato Loyola/Cleveland 215; 7. Cards 234; 8. Mounds Park Academy 272; 9. Richfield 278; 10. Southwest Christian 292; 11. St. James Area 316; 12. Waconia 320; 13. Rochester Lourdes 336; 14. LCWM-Nicollet 370; 15. Butterfield-Odin 394; 16. Tri-City United 446; 17. Sibley East 46;2 18. Maple River 475; 19. Waseca 490; 20. Norwood-Young America 520; 21. Lester Prairie 521; 22. M/T/GHEC/ML 521; 23. Medford 549; 24. Glencoe-Silver Lake 556; 25. Howard Lake-Waverly-Winsted 642; 26. LeSueur-Henderson 664; 27. Cannon Falls 733; 28. Minnesota Valley Lutheran 752

VOLLEYBALL(1-7)
St Peter 3, Cards
0
New Ulm 3, Cards 0
SLEEPY EYE INVITE
Cards 1, Mtn Lake 1
Madelia 1, Cards 1
Sleepy Eye 1, Cards 1

-----------------------------

AUG 29 - SEP 3
FOOTBALL(0-1)
Cards 0, Marshall 10
GIRLS SOCCER(2-2-0)
Cards 4, New Ulm 1
Waseca 3, Cards 2
Cards 3. Mkto Loyola 1
GIRLS TENNIS(5-3)
Cards 4. Luvenre 3
Cards 5, USC 2
BOYS SOCCER(1-2-1)
Cards 4, SWM Christian 4
Cards 3, Mankato Loyola 2
New Ulm 1, Cards 0

G-X COUNTRY(11-4)
MTN LAKE INVITE - 4th
Murray County Central 33; 2. Luverne 49; 3. Windom 98; 4. Cards 119; 5. Adrian/Ellsworth 136; 6. MLA/Comfrey 145; 7. JCC 149; 8. GSL 171; 9. USC 220; 10. LCWM/Nicollet 237
B-X COUNTRY
(18-3)
MTN LAKE INVITE - 3rd
Luverne 53; 2. MCC 79; 3. Cards 120; 4. Windom 161; 5. JCC 168; 6. St. James 170; 7. LCWM/Nicollet 172; 8. Mountain Lake/Comfrey 182; 9. GSL 187; 10. Butterfield-Odin 239; 11. Madelia/Truman/ GHEC/Martin Luther 240; 12. Adrian/Ellsworth 243; 13. BEA 365.

VOLLEYBALL(0-3)
Waseca 3, Cards
0
MCW 3, Cards 0

-----------------------------


AUG  19 - AUG 27
G-X COUNTRY(5-1)
EARLY BIRD - 2nd
1. Marshall 20, 2. Cards 85, 3. JCC 92, 4. St. Peter 115, 5. Mountain Lake Area/Comfrey 127, 6. WEM/JWP 127, 7. LCWM/Nicollet 132
B-X COUNTRY
(8-1)
EARLY BIRD - 2nd
1. Marshall 41, 2. Cards 71, 3. Mt. Lake 111, 4. LCWM 113.5, JCC 115, 6. St. Peter 157, 7. St. James 185, 8. WEM 189, 9. HL-O 240, 10. BEA 256

GIRLS SOCCER(0-1-0)
St Peter 1, Cards 0

GIRLS TENNIS(3-3)
St James 6, Cards 1
Hutcinson 4, Cards 3
Chanhassen 7, Cards 0
Cards 4, Maple River 3
Cards 5, Spring Lake Park 2
Cards 6, Osseo 1

BOYS SOCCER(0-1-0)
St Peter 2, Cards 1
FOOTBALL(0-0)
Cards vs Marshall
VOLLEYBALL(0-1)
Windom 3, Cards 0
JAN 23 - JAN 28
GIRLS HOCKEY(4-12-3)
New Ulm 6, Cards 0
Albert Lea 7, Cards
BOYS HOCKEY(5-12-0)
New Ulm 7, Cards 1
Cards 4, Redwood Valley 2
Winona Cotter 8, Cards 1
WRESTLING(13-1)

Red Bulls 46, Waseca 21
Marshall/L'view 48, Red Bull 24
MKT East Invite - 3rd
1 Watertown Mayer- Mayer Luth.  192.0; 2 Waconia  163.0; 3 Red Bulls 137.0; 4 Marshall  128.0; 5 Pine Island  122.0; 6 St. Thomas Academy  90.0; 7 Mankato East  82.0; 8 Mankato West  71.0; 9 Minnetonka  56.0; 10 Hopkins  53.0 11 Cretin-Derham Hall  24.0; 12 Madelia/Truman  6.5
G BASKETBALL(9-6)
Cards 66, BEA 39
Cards 56, GHEC/T/ML 36
Marshall 68, Cards 35
GYMNASTICS(2-4)
Waseca 123.675, Magic 118.225
B BASKETBALL(2-11)
BEA 59, Cards 44

-----------------------------------


JAN 16 - JAN 21
GIRLS HOCKEY(4-10-3)
Cards 3, Morris Benson 3 OT
Morris Benson 5, Cards 2
Windom 2, Cards 1 OT
BOYS HOCKEY(4-10-0)
Luverne 7, Cards 1
Morris Benson 7, Cards 1
Morris Benson 3, Cards 2
WRESTLING(12-0)

Red Bulls 38, Tracy/Milroy 30
Red Bulls 54, Worthington 21
Red Bulls 40, Adrian 25
G BASKETBALL(7-5)
Cards 60, Worthington 45
Cards 66, BEA 17
Waseca 42, Cards 36
GYMNASTICS(2-3)
Magic 125.9, St James 100.775
St Peter 132.775, Magic 129.925
B BASKETBALL(2-10)
Cards 46, MCW 44
Waseca 62, Cards 41
Worthington 68, Cards 43

-----------------------------------

JAN 9 - JAN 14
GIRLS HOCKEY(4-8-2)
Cards 1, Mkto West 0
Marshall 3, Cards 1
MN River 4, Cards 0
BOYS HOCKEY(4-7-0)
Cards 6, MN River 5 OT
Marshall 4, Cards 1
WRESTLING(9-0)

Red Bulls 54, Redwood Valley 24
Red Bulls 38, New Ulm 26
BSC Meet - 4th
1) JCC 250.5; 2) St. Peter 179; 3) Marshall 151; 4) Red Bulls 125; 5) New Ulm 113; 6) Pipestone 112.5; 7) Waseca 70; 8) Redwood Valley 56.5; 9) Worthington 53; 10) BEA  41; 10) Luverne  41; 12) Saint James 37; 13) Windom-Mountain Lake 30.
G BASKETBALL(5-4)
Cards 67, JCC 63
New Ulm 79, Cards 46
Windom 59, Cards 50
GYMNASTICS(1-2)
New Ulm 129.1, Magic 123.35
Pipestone 127.75, Magic 125.825 
B BASKETBALL(1-8)
Waseca 48, Cards 33
New Ulm 82, Cards 61
JCC 61, Cards 56

-----------------------------------


JAN 2 - JAN 7
GIRLS HOCKEY(3-6-2)
Cards 0, Worthington 0 OT
Marshall 5, Cards 2
BOYS HOCKEY(3-6-0)
Cards 10, Worthington 4
Cards 6, Redwood Valley 2
WRESTLING(7-0)

Red Bulls 59, LCWM 15
Red Bulls 58, LSH 22
Red Bulls 61, Fulda/MCC 12
Red Bulls 48, Worthington 19
Tri City Invite - 1st
Red Bulls 172.5p; 2) Tri-City United 110.5; 3) Mankato East  72.0; 4) LeSueur-Henderson 62.5; 5) Sibley East  57.5
G BASKETBALL(4-2)
Cards 69, MCW 42
St Peter 74, Cards 41
GYMNASTICS(1-0)
JCC132.45; 2. Magic 127.55; 3. BEA125.825; 4. Waseca 119.95
B BASKETBALL(1-5)
St Peter 73, Cards 69

-----------------------------------

DEC 26 - DEC 31
GIRLS HOCKEY(3-5-1)
Cards 4, Windom 3
BOYS HOCKEY(1-6)
Redwing Tourney
Baldwin-Woodville 7, Cards 3
Cards 4, Mora/Milaca 3
WRESTLING(3-0)

Red Bulls
G BASKETBALL(3-1)
Windom Tourney
Cards 79, Kerloven/MS 49
Cards 74, Windom 57
GYMNASTICS(1-0)
Magic
B BASKETBALL(1-4)
BEA 59, Cards 48
Bethany Tourney
Loyola 61, Cards 35
MVL 66, Cards 53
Cards 56, NRHEG 54

-----------------------------------


DEC 19 - DEC 24
GIRLS HOCKEY(2-5-1)
Cards 5, Worthington 1
BOYS HOCKEY(0-5)
Windom 7, Cards 1
WRESTLING(3-0)

Red Bulls 72, St James 9
Red Bulls 48, Maple River/USC 33
G BASKETBALL(1-1)
New Ulm 64, Cards 60
GYMNASTICS(1-0)
Magic
B BASKETBALL(0-1)
New Ulm 71, Cards 63

-----------------------------------

DEC 12 - DEC 17
GIRLS HOCKEY(1-5-1)
Cards
BOYS HOCKEY(0-4)
Cards
WRESTLING(1-0)

Red River Riot - 4th
1) Dawson-Boyd-LQP-Monte United 147, 2) Holdingford 137.5 3) Marshall 128, 4) Red Bulls 127, 5) St.Peter 110, 6) MAHACA 106, 7) Rocori 96, 8) Tri-City United 95, 9) TMB-WWG 88, 10) Canby 76, 10) New Ulm, 76, 12) ACGC 74, 13) Faribault 72, 13) KMS 72, 15) Maple Grove 71.5 16) NLS 69.5 17) BEA, 65, 18) Sibley East 64.5 19) Mankato West 51, 20) Wabasso 49, 21) Edina 48.5 22) Dassel-Co/Litch 45, 22) Maple River/USC 45, 24) Sauk Rapids-Rice 42, 25) Windom-ML 41, 26) NRHEG 35, 27) BOLD 34, 28) LSH 32, 29) Red Rock Central 30, 30) Redwood Valley 28, 31) Fulda-MCC 27.5 32) Sartell-Saint Stephen 27 33) Saint James, 22 34) Madelia-Truman-Martin Luther Jayhawks 12, 35) Worthington 7
G BASKETBALL(1-1)
New Ulm 64, Cards 60
GYMNASTICS(1-0)
Magic
B BASKETBALL(1-1)
New Ulm 71, Cards 63

----------------------------------


DEC 5 - DEC 10
GIRLS HOCKEY(1-5-1)
Rochester Mayo 3, Cards 1
New Ulm 2, Cards 1
BOYS HOCKEY(0-4)
Faribault 8, Cards 2
New Ulm 5, Cards 1
La Crescent H 9, Cards 2
WRESTLING(1-0)

Red Bulls 58, BEA 12
JCC INVITE - 3rd
1) Hutchinson 204.5; 2) Jackson County Central 197.5; 3) Red Bulls 142; 4) Adrian Area 106; 5) LCWM 97; 6) Aitkin 92; 7) Maple River/USC 84; 8) New London-Spicer 80.5; 9) Worthington 62; 10) Fulda-Murray/CC 46; 10) Luverne 46; 12) Western Christian  41; 13) Windom-Mountain Lake 33.5; 14) West Lyon 31; 15) Wabasha Kellog 20.5; 16) Waseca 19; 17) Madelia-Truman-Martin Luther 0
G BASKETBALL(1-0)
Cards vs New Ulm 12/13
GYMNASTICS(1-0)
Magic 123.325, BEA 122.525
B BASKETBALL(0-0)
Cards vs New Ulm 12/13

----------------------------------


NOV 28 - DEC 3
GIRLS HOCKEY(1-3-1)
Waseca 2, Cards 0
BOYS HOCKEY(0-1)
Waseca 6, Cards 5
WRESTLING(0-0)
Dick Maher Invite - 1st
Red Bulls 196.0; 2 Pine Island 138.0; 3 Mkt East 131.5; 4 BEA 131.0; 5 Redwood Valley 117.5; 6 Lake Mills 97.5; 7 WEM-JWP 81.5; 8 Ma-Tru-ML 23.5

G BASKETBALL(1-0)
Cards 62, TCU 30

----------------------------------

NOV 21 - NOV 26
GIRLS HOCKEY(1-2-1)
Luverne 8, Cards 0
Cards 4, Mankato West 4 OT


----------------------------------

NOV 14 - NOV 19
GIRLS HOCKEY(1-1)
Cards 5, Austin 4
Waseca 5, Cards 2


----------------------------------

APR 25 - APR 30
Boys Track(0-0)
Cards
Girls Track(0-0)
Cards

Softball(0-0)
Cards
Baseball(0-0)
Cards
Boys Tennis(0-0)
Cards
Girls Golf(0-0)
Cards
Boys Golf(0-0)
Cards

-----------------------------



Sales
507.656.6410
Service
507.238.4786


BOYS SPORTS
 BASEBALL  |  BASKETBALL  |  CROSS COUNTRY  |  FOOTBALL 
GOLF  HOCKEY  |  SOCCER  |  TENNIS  |  TRACK  |  WRESTLING
GIRLS SPORTS 
BASKETBALL  |  X-COUNTRY  |  GOLF  |  GYMNASTICS  |  HOCKEY

SOCCER  |  SOFTBALL  |  TENNIS  |  TRACK  |  VOLLEYBALL
AREA LINKS
BASEBALL ASSN  |  BOYS B-BALL ASSN  |  GIRLS B-BALL ASSN
 HOCKEY ASSN  |  G-SOFTBALL ASSN  |  ADULT SOFTBALL ASSN

Copyright 2023-24. Fairmont Sports Inc. All Rights Reserved.